Sport

S-a tras la sorţi ţintarul Ligii Florilor

Iată care este programul turului de campionat:

Etapa 1

Rapid Bucureşti - ASC Corona Braşov
Gloria 2018 BN - SCM Craiova
HC Zalău - CSM Bucureşti
SCM Gloria Buzău - ”U” Cluj
Minaur Baia Mare - Măgura Cisnădie
AHCM Unirea Slobozia - CSM Slatina
SCM Râmnicu Vâlcea - Dunărea Brăila

Etapa 2

ASC Corona Braşov - HC Dunărea Brăila
CSM Slatina - SCM Râmnicu Vâlcea
Măgura Cisnădie - AHCM Unirea Slobozia
”U” Cluj - Minaur Baia Mare
CSM Bucureşti - SCM Gloria Buzău
SCM Craiova - HC Zalău
Rapid Bucureşti - Gloria 2018 BN

Etapa 3

Gloria 2018 BN - ASC Corona Braşov
HC Zalău - Rapid Bucureşti
SCM Gloria Buzău - SCM Craiova
Minaur Baia Mare - CSM Bucureşti
AHCM Unirea Slobozia - ”U” Cluj
SCM Râmnicu Vâlcea - Măgura Cisnădie
HC Dunărea Brăila - CSM Slatina

Etapa 4

ASC Corona Braşov - CSM Slatina
Măgura Cisnădie - HC Dunărea Brăila
”U” Cluj - SCM Râmnicu Vâlcea
CSM Bucureşti - AHCM Unirea Slobozia
SCM Craiova - Minaur Baia Mare
Rapid Bucureşti - SCM Gloria Buzău
Gloria 2018 BN - HC Zalău

Etapa 5

HC Zalău - ASC Corona Braşov
SCM Gloria Buzău - Gloria Bistriţa
Minaur Baia Mare - Rapid Bucureşti
AHCM Unirea Slobozia - SCM Craiova
SCM Râmnicu Vâlcea - CSM Bucureşti
HC Dunărea Brăila - ”U” Cluj
CSM Slatina - Măgura Cisnădie

Etapa 6

ASC Corona Braşov - Măgura Cisnădie
”U” Cluj - CSM Slatina
CSM Bucureşti - HC Dunărea Brăila
SCM Craiova - SCM Râmnicu Vâlcea
Rapid Bucureşti - AHCM Unirea Slobozia
Gloria 2018 BN - Minaur Baia Mare
HC Zalău - SCM Gloria Buzău

Etapa 7

SCM Gloria Buzău - ASC Corona Braşov
Minaur Baia Mare - HC Zalău
AHCM Unirea Slobozia - Gloria 2018 BN
SCM Râmnicu Vâlcea - Rapid Bucureşti
HC Dunărea Brăila - SCM Craiova
CSM Slatina - CSM Bucureşti
Măgura Cisnădie - ”U” Cluj

Etapa 8

ASC Corona Braşov - ”U” Cluj
CSM Bucureşti - Măgura Cisnădie
SCM Craiova - CSM Slatina
Rapid Bucureşti - HC Dunărea Brăila
Gloria 2018 BN - SCM Râmnicu Vâlcea
HC Zalău - AHCM Unirea Slobozia
SCM Gloria Buzău - Minaur Baia Mare

Etapa 9

Minaur Baia Mare - ASC Corona Braşov
Unirea Slobozia - SCM Gloria Buzău
SCM Râmnicu Vâlcea - HC Zalău
HC Dunărea Brăila - Gloria 2018 BN
CSM Slatina - Rapid Bucureşti
Măgura Cisnădie - SCM Craiova
”U” Cluj - CSM Bucureşti

Etapa 10

ASC Corona Braşov - CSM Bucureşti
SCM Craiova - ”U” Cluj
Rapid Bucureşti - Măgura Cisnădie
Gloria 2018 BN - CSM Slatina
HC Zalău v HC Dunărea Brăila
SCM Gloria Buzău - SCM Rm. Vâlcea
Minaur Baia Mare - Unirea Slobozia

Etapa 11

Unirea Slobozia - ASC Corona Braşov
SCM Rm. Vâlcea - Minaur Baia Mare
HC Dunărea Brăila - SCM Gloria Buzău
CSM Slatina - HC Zalău
Măgura Cisnădie - Gloria 2018 BN
”U” Cluj - Rapid Bucureşti
CSM Bucureşti - SCM Craiova

Etapa 12

ASC Corona Braşov - SCM Craiova
Rapid Bucureşti - CSM Bucureşti
Gloria 2018 BN - ”U” Cluj
HC Zalău - Măgura Cisnădie
SCM Gloria Buzău - CSM Slatina
Minaur Baia Mare - HC Dunărea Brăila
Unirea Slobozia - SCM Râmnicu Vâlcea

Etapa 13

SCM Râmnicu Vâlcea - Corona Braşov
HC Dunărea Brăila - Unirea Slobozia
CSM Slatina - Minaur Baia Mare
Măgura Cisnădie - SCM Gloria Buzău
”U” Cluj - HC Zalău
CSM Bucureşti - Gloria 2018 BN
SCM Craiova - Rapid Bucureşti

 
 
Adaugă Comentariu
Comentarii

Pagina 1 din 1 (0 comentarii din 0)

< înapoiînainte >
 
 
 
 

...statisticile se încarcă... vă rugăm așteptați...